Alio 4k140 – kamera biznesowa z funkcją śledzenia aktywnego mówcy.

Najwyższa jakość rozmów dzięki kamerze internetowej Alio 4k140

Obecna sytuacja na świecie zmusza nas do pracy zdalnej. Wideokonferencje stały się naszą nową rzeczywistością, z którą musimy mierzyć się codziennie. Prowadzenie biznesowych rozmów internetowych musi odbywać się bez zakłóceń, dlatego też przedstawiamy Alio 4k140.

Kamera biznesowa Alio 4k140 to urządzenie wysokiej klasy. Wyposażono ją w komponenty dbające o jak najlepszą jakość komunikacji. Model ten rejestruje obraz w rozdzielczości 4K przy 60 kl./sek. Dodatkowo został wyposażony w wysokiej klasy głośniki o pełnej częstotliwości. Na pokładzie znalazło się również miejsce na cztery mikrofony, co zapewnia bezproblemową i krystalicznie czystą komunikację pomiędzy współpracownikami.

Alio 4k140 to urządzenie przystosowane do wieloosobowych wideokonferencji. W kamerze zastosowano ultra szeroki obiektyw, którego łączny kąt widzenia to 151 stopni! Dzięki produktowi marki Alio wszyscy uczestnicy rozmowy wideo będą widoczni.

Funkcje, które wniosą komunikację biznesową na nowy poziom

Biznesowa kamera internetowa Alio 4k140 to model, który posiada wiele udogodnień. Wśród innowacyjnych dodatków znajdziemy m.in. funkcję śledzenia aktywnego rozmówcy. W momencie, gdy dana osoba mówi, kamera skupia się tylko na niej. Urządzenie automatycznie kadruje również wszystkich uczestników wideokonferencji.

Alio 4k140 to nowoczesna kamera, którą można również obsługiwać za pomocą smartfona. Jest to bardzo wygodny i funkcjonalny dodatek!

Alio 4k140

Szeroka kompatybilność z najpopularniejszymi programami do rozmów wideo

Kamera Alio 4k140 to urządzenie, które możemy wykorzystywać zarówno do wideokonferencji biznesowych, jak i rozmów z najbliższymi. Kamera jest przystosowana do współpracy z najpopularniejszymi aplikacjami oferującymi wideo rozmowy. Wśród kompatybilnych programów możemy wyróżnić: MS Teams, Skype, Zoom, TrueCOnf, Meet i wiele innych.

Alio 4k140 korzysta z interfejsu USB i współpracuje z komputerami opartymi na systemach Windows, macOS oraz Linux.

Więcej informacji na temat biznesowej kamery internetowej Alio 4k140 można znaleźć na stronie producenta.

Alio 4k140