AMD Radeon Pro Software for Enterprise 19.Q2

AMD cały czas poprawia wydajność. AMD opublikowali nowy pakiet sterowników Radeon Pro Software for Enterprise 19.Q2, w którym wdrożono wiele interesujących nowości i usprawnień. Oprogramowanie jest zgodne z nadchodzącą aktualizacją May 2019 Update dla systemu Windows 10 i zapewnia kompatybilność z oferowaną przez czerwonych funkcją pracy zdalnej.

Sterowniki te skierowane są do osób korporacyjnych. W tej wersji czerwoni skupili się na wydajności, która ma być wyraźnie widocznie lepsza niż u konkurencji. Dla przykładu, Radeon Pro WX 7100 osiąga wynik nawet o 28 procent lepszy w SOLIDWORKS 2019 i do 50 procent wyższy w pakiecie Siemens NX 10.0 niż odpowiadające mu konstrukcje z rodziny Quadro.

Znalezione obrazy dla zapytania AMD Radeon Pro Software for Enterprise

AMD Radeon Pro Software for Enterprise 19.Q2

AMD chwali się również dostępem do w pełni akcelerowanego graficznie środowiska dla systemu pracy zdalnej. Użytkowanie go tylko w minimalnym stopniu wpływa na osiągi, co zaprezentowano na przykładzie benchmarka SPECviewperf 13 „3dsmax-06” odpalonego zdalnie na stacji z kartą AMD Radeon Pro WX 4100. AMD chwali się również tym, że jego karty działające pod kontrolą pakietu Radeon Pro Software for Enterprise 19.Q2 nie mają problemów z utrzymaniem wysokiej i stałej wydajności przy silnym obciążeniu wieloma zadaniami.

AMD Radeon Pro Software for Enterprise 19.Q2

Poniżej możecie sprawdzić listę najnowszych poprawek:

  • naprawiono problemu z brakiem możliwości przełączenia głębi barw na 10 bitów, gdy użytkownik korzystał z monitora 4K 60 Hz i formatu RGB 4:4:4,
  • naprawiono problemy występujące podczas przeglądania zakładek w Radeon Pro Settings,
  • usunięto błędy z wyskakującymi okienkami w Radeon Pro Setting w systemie Windows 7,
  • naprawiono usterkę, powodującą przekłamania kolorów po włączeniu 30-bitowego koloru w Photoshop CC.

Na liście znanych problemów znajdziemy natomiast:

  • możliwe pojawienie się błędów graficznych po rozłączeniu konfiguracji 2×1 Eyefinity SLS w ustawieniach Radeon Pro Settings, gdy korzystamy z monitorów obsługujących 10-bitową głębię,
  • informacja o kompatybilności platformy może nie pojawić się na niektórych konfiguracjach mobilnych,
  • niektórzy użytkownicy mogą zauważyć przekłamania kolorów podczas tworzenia/rozłączenia SLS lub podpięcia/odpięcia wyświetlacza.
O Kacper Kempara 36 artykułów
Nazywam się Kacper Kempara. Informatyką interesuję się poważnie już prawie 10 lat, a motoryzacją 5 lat. Pomogę w każdej kwestii. Aktualnie jestem w 4 klasie technikum na profilu Technik-Informatyk.