Apple może rozpocząć pracę nad składanym iPhone’em.

Analityk Apple Ming-Chi Kuo powiedział inwestorom w niedzielę, że Apple jest prognozowane do uruchomienia składanego iPhone’a do 2023 roku, zgodnie z wpisami zamieszczonymi przez Engadget i Mac Rumors.

Możliwy wygląd IPhone’a

Według raportów, Kuo powiedział inwestorom, że na podstawie “badania branży”, telefon będzie prawdopodobnie wyposażony w 8-calowy QHD. Dodatkowo elastyczny wyświetlacz OLED wraz z srebrnym nanowirem rozwiązanie dotykowe dostarczone przez Taiwan-based TPK. Dodał, że myśli, że firma będzie wysyłać 15-20 milionów sztuk urządzenia w 2023 roku.

Przewidywanie popytu

Kuo przewiduje, że składane smartfony staną się “must-have” urządzeniem dla firm w przyszłości, integrując wydajność smartfona i tabletu – Apple nie skomentowało tych doniesień.

Nowe fascynujące produkty

Apple wydało kilka nowych produktów i podała informacje na temat głównych aktualizacji do istniejących urządzeń na Spring Loaded Event w zeszłym miesiącu. Wśród największych ogłoszeń było wydanie AirTags’ów. Całkowicie nowy komputer stacjonarny iMac nasycony zaawansowanym układem przetwarzania M1. Dodatkowo imponujący nowy iPad Pro, następna generacja Apple TV 4K i nowy jasnofioletowy kolor dla iPhone’a 12 i iPhone’a 12 mini.