Bowers & Wilkins debiutuje z flagowym modelem słuchawek bezprzewodowych PI7.

Bowers & Wilkins po raz pierwszy wkracza na rynek słuchawek True Wireless, prezentując swoje nowe, flagowe słuchawki PI7.

Niosąc ze sobą reputację firmy audio jako producenta wyjątkowej jakości, nowa konstrukcja wyposażona jest w 24-bitowe przetwarzanie dźwięku w połączeniu z jednostkami Dual Hybrid Drive, indywidualnymi wzmacniaczami, Adaptacyjną Redukcją Hałasu i zaawansowanym procesorem DSP, aby zapewnić doskonałą kontrolę, znakomitą dynamikę i głęboki bas. Bezprzewodowa transmisja aptX Adaptive pozwala słuchawkom łączyć się z urządzeniami słuchowymi w optymalny sposób, podczas gdy konfiguracja sześciu mikrofonów zapewnia, że rozmowy są czyste i niezakłócone przez niepożądane dźwięki.

Słuchawki uzupełnia eleganckie etui z funkcją bezprzewodowego ładowania Audio Retransmission, które oferuje funkcję szybkiego ładowania, zapewniając dwie godziny pracy akumulatora po zaledwie 15 minutach ładowania, a także możliwość fizycznego połączenia z różnymi urządzeniami, takimi jak systemy rozrywki podczas lotu, aby bezprzewodowo przesyłać dźwięk z powrotem do słuchawek. Dostępne w kolorze węgla drzewnego lub białym.

Nowe flagowe słuchawki True Wireless PI7 firmy Bowers & Wilkins są już dostępne u wybranych sprzedawców w cenie $400 USD. Zainteresowani mogą dowiedzieć się więcej na stronie internetowej firmy.