Carole Baskin z ‘Króla Tygrysa’ wypuszcza kryptowalutę $CAT

Najpierw był Bitcoin, potem wszystko stało się nieco bardziej niedorzeczne dzięki Dogecoinowi podpisanemu przez Elona Muska. Potem pojawił się CumRocket, a teraz Carole Baskin z Tiger King wypuściła swoją własną kryptowalutę: $CAT.

Okazywanie miłości dla kotów poprzez kryptowalutę

Wydaje się, że ryk wokół Tiger King – i kolejnych viralowych członków obsady, którzy pojawili się w programie – ostatnio ucichł. Baskin, która nigdy nie chciała pozostać w centrum uwagi, udostępniła fanom $CAT jako nowy rodzaj kryptowaluty. Wyjaśnia, że nie jest to właściwie to samo, co Bitcoin lub Dogecoins, które zaczęliśmy używać do handlu i kupowania NFT i tak dalej. Zamiast tego, to “nie jest waluta do inwestowania, ale raczej jest purr-ency naszych fanów, aby pokazać swoją miłość do kotów.”

Przeznaczenie kryptowaluty

Jakby tego było mało, ta tak zwana “purr-ency” ma na celu być używana przez fanów Baskina, aby uzyskać dostęp do spacerów w jej sanktuarium, a także, aby uzyskać różne fanowskie rzeczy i kupić dostęp do rozmowy z Carole i jej zespołem.

Poparcie kryptowalut przez Carole

Mówiąc o tym, dlaczego przygląda się monetom kryptowalutowym i NFT, Baskin powiedziała: “Badam kryptowaluty, ponieważ jestem zaniepokojona ilością dolarów amerykańskich, które są drukowane i dystrybuowane bez niczego, aby je poprzeć.” Dodała: “Podoba mi się pomysł oddania władzy nad pieniędzmi w ręce ludzi, a nie banków i rządów.”

Osoby zainteresowane zakupem kryptowaluty Carole Baskin $CAT powinny udać się na stronę Rally.IO, gdzie jej cena wynosi 5 USD.