Częściowy przestój Coinbase trwa podczas spadku wartości kryptowalut.

coinbase

Giełda kryptowalutowa Coinbase doświadczyła ostatnio niewielkiego, częściowego przestoju, podczas którego doszło do chwilowej awarii całej strony i aplikacji. Coinbase i Binance poinformowały, że główne problemy skupiają się wokół wypłat tokenów ERC-20 i Ethereum, które zostały opóźnione z powodu “przeciążenia sieci”.

W oświadczeniu, firma skomentowała: “Widzimy pewne problemy na Coinbase i Coinbase Pro i jesteśmy świadomi, że niektóre funkcje mogą nie działać całkowicie normalnie. Obecnie badamy te problemy i zapewnimy aktualizacje tak szybko, jak to możliwe”.

Przerwa w działaniu trwała około półtorej godziny i od tego czasu została rozwiązana. Jednak na stronie statusu giełdy zauważono, że “Poprawka została wdrożona i monitorujemy wyniki.” Przerwa w dostawie przychodzi pośród ogromnego nurkowania kryptowalut, które miało miejsce w ciągu ostatniego tygodnia, a zwłaszcza w ciągu ostatnich 24 godzin. Ceny niektórych z najbardziej popularnych kryptowalut, w tym Dogecoin, Etherium i Bitcoin, odnotowały gwałtowny spadek. W momencie pisania tego tekstu Bitcoin spadł o prawie 30 procent do $31 000 USD, Ethereum spadło o 40 procent do $2 424 USD, a Dogecoin spadł o 45 procent.