Galaxy S20 Ultra – Potwierdzony Wygląd?

Samsung przygotowuję się do premiery swoich nowych telefonów z rodziny Galaxy S20, która będzie w przyszłym tygodniu. Już w sieci pojawiły się zdjęcia dwóch modeli, a dokładniej Samsung Galaxy S20 Ultra i S20 Plus.

Dwa różne źródła udostępniły zdjęcia telefonów – jedno zostało umieszczone na Reddicie, a następnie usunięte, a drugie na Twitterze i można zobaczyć na nim dwie wersje telefonów Galaxy S20 Plus oraz wersję z dopiskiem Ultra.

Po raz pierwszy możemy zobaczyć Galaxy S20 Ultra w prawdziwym świecie, na prawdziwych zdjęciach, a nie na renderach. Poniższe zdjęcie ukazuje tył urządzeń oraz układ obiektywów aparatu. Również takie samo ułożenie aparatów już mogliśmy zobaczyć na poprzednich renderach.

W Galaxy S20 pojawia się „wyspa”, na której znajdują się aparaty dość mocno odstaje od urządzenia. Wygląda podobnie do tego, co mogliśmy już zobaczyć na renderach, czyli trzy główne aparaty, czujnik 3D i lampa błyskowa LED. Pod aparatami możemy zobaczyć napis „100x Space Zoom”, który prawdopodobnie jest zwiastunem funkcji, o której słyszeliśmy, która lepiej przystosuje telefon do robienia zdjęć z powiększeniem oraz zdjęć nocnych.

Obecnie nie wiadomo, skąd pochodzi to zdjęcie, ale to, co widzimy na nim jest bardzo podobne, co widzieliśmy na renderach. Prawdopodobnie to zdjęcie przedstawia prawdziwy Samsung Galaxy S20.

Również wcześniej mogliśmy dowiedzieć się o aparatach zastosowanych w Galaxy S20 Ultra. Aparaty, które są prawdopodobnie zastosowane to: główny aparat 108 MP, teleobiektyw 48 MP i aparat szerokokątny 12 MP.

Niedługo już oficjalnie dowiemy się wszystkiego o nowych telefonach z serii Samsung Galaxy S20. Oficjalna premiera ma się odbyć 11 lutego w San Francisco na Samsung Unpacked 2020. Prawdopodobnie już niedługo pojawią się nowe informacje o tych telefonach, ponieważ coraz bliżej do premiery, a co za tym idzie więcej informacji.