MSI zapowiada nowy sprzęt EVANGELION E: Project

Po zakończeniu światowej trasy koncertowej “Gameverse”, która zatrzymała się w Los Angeles, Londynie i Taipei, MSI Gaming ogłosiło przełomową współpracę z japońską serią anime Evangelion oraz nadchodzącą premierę jej systemu gier.

Partnerstwo obejmie wiodącą technologię PC firmy MSI w postaci płyty głównej, chłodzenia cieczą, zasilacza i obudowy PC, trafnie zatytułowanej “EVANGELION e: Project.” Kolaboracja przyjmie wygląd “Unit-01” z anime i jest oznaczana jako “marka e-sportowa”, która będzie zawierała świat Evangelion, jak ujawniono w oświadczeniu prasowym firmy.

W ostatnim poście na Instagramie, MSI rozwinęło tę wiadomość, stwierdzając “Nasz limitowany sprzęt MSI x EVANGELION e:Project już wkrótce.”

Oryginalna seria anime Neon Genesis Evangelion była emitowana w latach 1995-1996 i skupiała się na bio-maszynie mecha “Evangelion”, która walczyła z istotami “Angel”. Niedawna filmowa kontynuacja popularnej serii, zatytułowana Rebuild Evangelion, ożywiła przemysł anime, co bez wątpienia pomogło w stworzeniu podstaw dla tej nowej współpracy z MSI.

Oficjalne szczegóły dotyczące premiery produktu oraz daty jego pojawienia się na rynku będą dostępne już wkrótce na stronie MSI.

Źródło: hypebeast.com