Potrzebujesz głośnika firmy Bang & Olufsen na następną wędrówkę.

Bang & Olufsen jest mistrzem minimalistycznego i imponującego sprzętu nagłośnieniowego dla domu i częściej niż zwykle stara się oferować coraz lepsze doznania dźwiękowe, czego dobrym przykładem jest Beolab 28. Niezależnie od wielkości i ceny, produkty B&O są warte tego, by o nich mówić, a nowy Beosound Explore ma wiele do powiedzenia.

Jest to nowy przenośny głośnik dla tych, którzy lubią odkrywać wspaniałe plenery i jak przystało na firmę B&O, nic nie zostało pominięte przy jego produkcji. Jest lekki, wodoodporny i wytrzymały, czyli jak mówi dyrektor ds. zarządzania produktami w Bang & Olufsen, Christoffer Poulsen: “Stworzyliśmy Beosound Explore, aby był naszym najwytrzymalszym głośnikiem, który może wytrzymać działanie czynników zewnętrznych. Głośnik jest odporny na kurz i wodę, a jego powierzchnia wykonana z anodyzowanego aluminium typu 2 jest odporna na zarysowania. Wyjątkowa jakość dźwięku jak na swój rozmiar sprawia, że Beosound Explore jest idealnym towarzyszem każdej przygody.”

W głośniku zawarto wiele genialnych funkcji projektowych, na przykład jak posiada on aluminiowy karabinek, dzięki czemu można go przymocować do torby podczas wędrówki. Cylindryczny kształt ma rowki, które ułatwiają trzymanie, a waga 631 gramów tylko to ułatwia.

Odtwarzanie ma trwać do 27 godzin, a dźwięk będzie rozproszony dookoła Ciebie, ponieważ kratka głośnika jest wycięta w kierunku 360 stopni, a bez względu na warunki wszystkie opcje interfejsu będą użyteczne (nawet w rękawiczkach) dzięki wysokiej widoczności i trwałości.

Głośnik dostępny jest w kolorach takich jak ” Czarny antracyt”, “Zielony” lub “Szara mgła” i jest już dostępny w sklepach Bang & Olufsen lub online, a kosztuje tylko £ 179 GBP (lub $199 USD w USA).