Powstanie Toster od Razera

To oficjalne. Razer producent wysokiej klasy komputerów do gier, smartfonów i innych sprzętów otrzymuje nową linię produktów: tostery.

Dyrektor generalny Razer, Min-Liang Tan, potwierdził w swoim poście na Facebooku, że firma stworzy urządzenie, o które prosili fani od 2013 roku. Wszystko zaczęło się, gdy fan Razer o imieniu Mark Withers stworzył stronę na Facebooku zatytułowaną „Daj nam Razer Toaster”. Tan odpowiedział na to i dał wyzwanie: „Masz milion polubień na swojej stronie i zrobię ci Razer toster ”.

W ciągu następnych dwóch lat ludzie zaczęli powoli się włączać. Społeczność Razer Toaster rosła. Powstawały memy ukazujące wyimaginowane urządzenia. Z czasem Razer toster zamienił się w żart.

 

 

Następnie, 1 kwietnia 2016 roku, firma zaprezentowała Razer Toaster jako żart o nazwie Project Breadwinner , wznawiając wyzwanie.

Fani posunęli się tak daleko, że ludzie zaczęli umieszczać tostery w postaci tatuaży na własnym ciele. Dwanaście osób podjęło taką decyzję. Następnie, 29 kwietnia, Tan ostatecznie poddał się fanom. Strona na Facebooku zawierała tylko 44 000 polubień, ale prawdopodobnie widząc potencjał w marketingu oraz popularności tego pomysłu lub po prostu pragnąc, by ludzie przestali umieszczać głupie tostery na swoich ciałach wymyślił sobie, że każdy z tych tatuaży był wart 100 000 polubień na Facebooku. Niezależnie jednak od jego logiki i powodów, dokonał kompromisu. W poście oświadczył, że Razer zamierza przygotować oddzielny zespół projektantów i inżynierów na potrzebę przygotowania tostera.

Miejmy nadzieję, że toster od Razera nie będzie posiadał zwykłych grzałek tylko, że Razer wymyśli jakieś inne nowatorskie rozwiązanie. Razer toster mógłby posiadać laser, aby poprzez W-Fi przesłać dany obraz, który ma być wypalony na kawałku chleba i to by było fajne. Oczywiście obecność chromy w tosterze nikogo by nie zdziwiła.