Odkryj tajemnicę idealnych słuchawek do pracy z Logitech Zone Learn!

Premiera nowych przewodowych zestawów słuchawkowych stworzonych do wielogodzinnej pracy i skupienia.

Logitech zaprezentował Zone Learn, przewodowy zestaw słuchawkowy zaprojektowany dla uczniów i edukacji. Zone Learn charakteryzuje wysoki komfort użytkowania, dostosowany do potrzeb młodszych, trwała konstrukcja oraz wymienne wkładki douszne i kable. Nowe zestawy słuchawkowe, stworzone z możliwością dopasowania pomagają uczniom być bardziej skupionymi, a nauczycielom prowadzić efektywne i nowatorskie zajęcia.

Logitech Zone Learn

Przy tworzeniu Zone Learn, Logitech współpracował z nauczycielami i uczniami – od koncepcji do ostatecznego prototypu – w celu stworzenia produktu odpowiadającemu potrzebom edukacyjnym. W rezultacie powstał zestaw słuchawkowy zaprojektowany, skonstruowany i przetestowany pod kątem wspierania nauki, która odbywa się w dowolnym czasie, miejscu i trybie. Zone Learn są dostosowane do każdego rodzaju i typu kształcenia z naciskiem na potrzeby aplikacji edukacyjnych, tak aby nauka była bardziej dostępna, efektywna i skuteczna. Urządzenie posiada certyfikat Works With Chromebook (WWCB).

Logitech Zone Learn

W Logitech mamy dekady doświadczenia w tworzeniu rozwiązań audio. To pozwoliło nam na stworzenie zestawu słuchawkowego przeznaczonego dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zone Learn idealnie sprawdzą się w aplikacjach edukacyjnych. Ich użytkowanie z pewnością przyczyni się do rozwoju uczniów i poszerzenia ich wyobraźni – powiedział Michele Hermann, dyrektor generalny i szef rozwiązań edukacyjnych w firmie Logitech.

Logitech Zone Learn

Według badania przeprowadzonego wśród ponad 1000 nauczycieli przez firmę Logitech i Education Week, 74% respondentów twierdzi, że poziom komfortu fizycznego ucznia podczas korzystania z technologii edukacyjnej ma pewien wpływ na jego zaangażowanie. Dzięki zestawowi Zone Learn uczniowie mogą zgłębiać wiedzę przy pomocy rozwiązań audiowizualnych, które ożywiają edukację. Każdy zestaw słuchawkowy posiada lekki pałąk z miękką warstwą materiału, a urządzenie jest tak skonstruowane, aby środek ciężaru był równomiernie rozłożony.  Dzięki temu sprzęt jest odpowiedni również dla mniejszych głów dzieci i nastolatków. Dodatkowo uczniowie mogą korzystać z regulowanych ramion suwaków dla idealnego dopasowania, co zapewnia, że zestaw słuchawkowy pozostanie w optymalnej pozycji.

Logitech Zone Learn

Zamiast do muzyki, sterowniki audio są dostrojone do czystości głosu i zostały zoptymalizowane do cyfrowych scenariuszy nauczania, takich jak aktywne lekcje. Urządzenie jest idealne m.in. dla uczących się języków za pomocą aplikacji edukacyjnych. Dostępne są dwa rodzaje konstrukcji: douszny dla większej izolacji od hałasu i nauszny dla zrównoważonej izolacji i świadomości zewnętrznej. Sztywny, chowany mikrofon na wysięgniku zestawu słuchawkowego można obracać w obszarze 120 stopni, co umożliwia bezproblemowe przejście do lekcji opartych na aktywnym mówieniu.

Zone Learn jest niezwykle wytrzymały i został gruntownie przetestowany przy upadkach, aby spełnić wojskowy standard 810G (upadek z 122 cm). Słuchawki łączą się w trybie plug-and-play za pomocą AUX 3,5 mm, USB-A i USB-C, dzięki czemu obsługują w większość urządzeń, systemów operacyjnych i platform konferencyjnych.

Podejście do zrównoważonego rozwoju

W Logitech produkty są projektowane z myślą o zapewnieniu doskonałych wrażeń użytkownikom i zminimalizowaniu wpływu na środowisko, a Zone Learn został stworzone z myślą o przyszłości. Zone Learn jest w 100% wolny od PVC, lotnych związków organicznych i farb. Dodatkowo 22% plastikowych części zestawu słuchawkowego jest wykonanych z plastiku pochodzącego z recyklingu (PCR).

Wszystkie produkty firmy Logitech posiadają certyfikat neutralności węglowej i w miarę możliwości są produkowane z energii odnawialnej. Ślad węglowy wszystkich produktów firmy Logitech, w tym Zone Learn, został zredukowany do zera dzięki m.in. wspieraniu leśnictwa i odnawialnych źródeł energii.

Logitech Zone Learn

Ceny i dostępność

Zone Learn będzie dostępny do zamówienia u resellerów, w sugerowanej cenie detalicznej 49,95 €. Wersja nauszna do indywidualnego zakupu z kablem Aux i USB-C w tym samym opakowaniu będzie dostępna na początku lata w sugerowanej cenie detalicznej 49,95 €. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę Logitech.com, nasz blog lub odwiedź nasze profile na LinkedInPinterestFacebookInstagram i Twitter.

Logitech Zone Learn