Najlepsza firma Hostingowa dla początkujących na polskim rynku!

Fiber Optic cables connected to an optic ports and Network cables connected to ethernet ports

Na polskim rynku jest obecnie dużo firm świadczące usługi hostingowe. Ja w dłuższej mierze skupie się na tej najlepszej dla początkujących. Tej, która ma niskie ceny, najlepsze parametry oraz usługi. Jest nią firma (kliknij czerwony link) https://www.cal.pl/

Niektórzy całkiem negatywnie wypowiadają się na temat tej firmy. Szczerze powiedziawszy dziwię się, ponieważ mam usługi w tej firmie od 4 lat i nie miałem żadnych problemów z tą firmą do dnia dzisiejszego. Zawsze pomogli kiedy prosiłem i zawsze dali rabat kiedy również o to poprosiłem 🙂 Nie ma tak naprawdę powodów, żeby przyczepić się do czegoś w tej firmie. Ceny są naprawdę zadowalające jak na tak profesjonalne oferowane usługi. 

 

Serwis cal.pl należy do firmy INFO-CAL działającej od 1994 roku. Sam serwis cal.pl powstał w 2004 roku. Przez wiele lat obecności na rynku udało im się zdobyć zaufanie szerokiej rzeszy klientów. Bagaż doświadczeń zgromadzonych podczas prowadzenia działalności gospodarczej zaowocował osiągnięciem statusu wiarygodnych i rzetelnych specjalistów. 

 

Ponad dwadzieścia lat codziennej, uczciwej pracy umożliwiało doskonalenie im oferty, tak aby perfekcyjnie odpowiadała na potrzeby i oczekiwania klientów. Satysfakcję klientów traktują jako priorytet firmy. Wiele tysięcy ludzi, którzy zdecydowali się na świadczenia, korzysta z nich nieprzerwanie od wielu lat. Szereg oferowanych usług internetowych uwzględnia jedynie najbardziej zaawansowane technologie i najwyższą jakość obsługi klienta. Korzystne ceny, szybka obsługa i indywidualne podejście to cechy, które charakteryzują tą firmę na rynku.

 

Przyjrzyjmy się teraz ofercie, która może was zainteresować. Podane ceny są bez rabatu, kod rabatowy na 80% znajdziecie na samym dole tego wpisu. Warto dodać, że mamy 7 darmowych dni na przetestowanie serwera. Wszystkie pakiety różnią się tak naprawdę oferowaną przestrzenią na dane – kolejno 20, 40, 100, 250 GB. Dane są przechowywane na dyskach SSD.

 

 

Cena po rabacie: (nazwa użytkownika odpowiada danemu pakietowi).

 

 

Niska cena – profesjonalne usługi, co m.in. otrzymujemy? 

  • Odpowiednio przystosowana duża pojemność dyskowa SSD.
  • Nielimitowany transfer miesięczny. 
  • Darmowe Certyfikaty Let’s Encrypt.
  • Obsługa najnowszego PHP. 
  • Obsługa HTTP/2. (przyspiesza działanie strony do 65%)
  • Obsługa SSH (możliwość zainstalowania np. Team Speak 3 z nielimitowaną liczbą slotów).
  • Bezpłatna domena PL. (wystarczy napisać na [email protected] o dodanie takiej domeny np. jannowak.pl.
  • Wygodny Panel Direct Admin. (kopie zapasowe, menedżer plików, instalator aplikacji np. WordPress, Prestashop oraz wiele innych aplikacji).
  • Centrum Klienta Cal.pl do zarządzania płatnościami oraz wykupionymi usługami.
  • Niezawodny serwer hostingowy.

 

Klika screenów z Paneli:

 

Direct Admin: 

 

Centrum Klienta Cal.pl 

 

 

Instalator: 

 

 

Cóż więcej mogę tu dodać?  Więcej o Cal możecie dowiedzieć się tutaj https://www.cal.pl/

KOD RABATOWY: KAWA