GAMMIX D20 DDR4 od XPG – nowa jakość gry dzięki nowym modułom

Wysoka wydajność, niepowtarzalny design – to cechy charakteryzujące nowość od XPG. Moduły XPG GAMMIX D20 zapewniają taktowanie sięgające aż 4133 MHz przy opóźnieniach CL19-23-23. Za chłodzenie kości pamięci odpowiada aluminiowy radiator. Jego ostre krawędzie i ciemny kolor sprawiają, że moduł prezentuje się niezwykle stylowo.

Niepowtarzalny styl pamięci od XPG

Moduły XPG GAMMIX D20 wyróżniają się niepowtarzalnym designem. Jego dyskretny radiator w kolorze czarnym lub szarym docenią wymagający gracze i entuzjaści komputerów PC. Dodatkowo anodyzowana, metalowa powierzchnia i kształt radiatora GAMMIX D20 DDR4 w kształcie litery “X” swoim wyglądem przypomina zbroję, co nadaje urządzeniu niezwykłego charakteru.

GAMMIX D20

GAMMIX D20 DDR4 – niezwykle wydajny i kompatybilny z XMP 2.0

Nowość przypadnie do gustu użytkownikom, którzy szukają alternatywy dla droższych modeli z podświetleniem RGB. Tutaj mamy prosty, aczkolwiek stylowy design, a co najważniejsze – wysoką wydajność. W najmocniejszym modelu taktowanie sięga aż 4133 MHz. Moduły dostępne są także w wersjach, których częstotliwości osiągają 3200 MHz i 3600 MHz.

Aby zapewnić wysoki poziom zgodności między platformami, GAMMIX D20 przeszedł kompleksowe testy weryfikacyjne z szeroką gamą płyt głównych różnych marek. Przetestowano go także pod kątem współpracy z najnowszymi platformami AMD i Intel. XPG GAMMIX D20 jest w pełni kompatybilny z XMP 2.0 (Extreme Memory Profile). Ta opcja pozwala na bardzo łatwe przetaktowanie pamięci – bez konieczności ręcznego ustawiania częstotliwości taktowania oraz timingów w BIOS lub UEFI.

GAMMIX D20

O XPG

XPG zostało założone przez ADATA w celu zapewnienia wysokiej jakości produktów dla graczy, profesjonalistów e-sportowych i entuzjastów technologii. Jesteśmy zaangażowani w opracowywanie produktów o ekstremalnej wydajności, dlatego ściśle współpracujemy ze społecznością graczy i e-sportu, aby uzyskać wgląd w rzeczywiste potrzeby użytkowników. Zapewniamy pełną gamę produktów, od komponentów, urządzeń peryferyjnych po systemy, i tworzymy je z myślą o najwyższych standardach stabilności, niezawodności i wydajności. Opracowujemy również produkty o ciekawych wzorach, które przyniosły nam kilka prestiżowych międzynarodowych nagród, takich jak iF Design i Good Design. Oprócz produktów odgrywamy aktywną rolę w sponsorowaniu i wspieraniu wydarzeń i drużyn e-sportowych na całym świecie, aby realizować ekstremalne wrażenia z gry na najwyższym poziomie.