Nadchodzący Flagowy Smartfon Motorola z Rysikiem?

Pogłoski o nowym flagowym telefonie Motoroli nabierają tempa. Nowe zdjęcia, które prawdopodobnie pokazują ten telefon, sugerują, ze będzie mieć własny zintegrowany rysik. Możliwa nazwa tego nowego flagowca z rysikiem to Motorola Edge Plus.

Miejsce na flagowy produkt w gamie Motoroli na pewno jest przygotowane. Marka będąca własnością Lenovo koncentrowała się w ostatnim czasie na modelach budżetowych np. Motorola One Zoom.

Ten nowy nadchodzący smartfon może to wszystko zmienić, a szczegóły nie są obecnie znane, ale od kilku miesięcy wiemy o wysokiej jakości wykonania.

Motorola

Jedyną informacja, która do tej pory wyciekła, oprócz wyglądu jest to, że telefon będzie dostępny na Verizon w USA. Niestety dalej jest wiele niewiadomych na temat nowego flagowca Motoroli.

Na razie Motorola koncentruje się na tym, aby dopracować i wyprodukować Motorola Razr. Pierwsze przedpremierowe zamówienia zostaną wysłane na początku lutego. Motorola Razr z pewnością ma wygląd klasy premium, ale specyfikacja już nie jest tak premium.

Moto Z2 Force wprowadzony na rynek w 2017 roku to najnowszy telefon Motoroli, który ma specyfikacje na poziomie flagowym. Niestety od tego czasu linia Moto nie podążała za iPhone, Samsunga i Pixeli.

To może się wkrótce zmienić, a dokładniej rysik może być sposobem na wyróżnienie się w klasie premium. Oprócz Galaxy Note bardzo niewiele telefonów ma wbudowany rysik, więc byłby to kolejny punkt dla tego, co planuje Motorola.