Nowa Lustrzanka Leica S3

Nowa Lustrzanka Leica S3

Leica udostępniła właśnie swoją masywną, średnioformatową lustrzankę cyfrową, która jest największą jak dotąd aktualizacją.

Teraz wyposażona jest w 64-megapikselowy sensor średniego formatu. Nowy S3 charakteryzuje się niesamowitym 71% wzrostem rozdzielczości w stosunku do swojego poprzednika. Pozwala na uchwycenie każdego szczegółu, jakiego nawet nie możemy sobie wyobrazić.

Oprócz czystej rozdzielczości, nowy czujnik zwiększa również zakres dynamiki aparatu przy nowym pułapie ISO wynoszącym 50,000. Przechodząc do nagrywania wideo, DSLR może teraz po raz pierwszy w historii robić zdjęcia w rozdzielczości 4K, z ustawieniem średniego formatu Full HD 1080p pozwalającym na uzyskanie większej liczby klatek na sekundę. Lustrzankę napędza firmowy procesor Maestro II, który posiada on bufor pamięci o pojemności 2 GB wraz z łącznością Wi-Fi, a nawet z wbudowanym modułem GPS. Oczywiście, aby zapewnić maksymalną użyteczność, jest on również kompatybilny z 16 różnymi obiektywami z szerokiego zakresu działania Leica.

Nowa Lustrzanka Leica S3

Średnio formatowa lustrzanka cyfrowa Leica S3 jest już dostępna w sprzedaży detalicznej. Można ją kupić za 18.995 USD.