OnePlus 7 Pro będzie miał trzy obiektywy aparatu.

OnePlus 7 Pro będzie miał trzy obiektywy aparatu, zgodnie z ostatnim tweetem OnePlusa’a. Firma w swoim tweecie zawarła krótki filmik, w którym „główną role” odgrywa nowy smartfon. Smortfon ten będzie posiadał trzy obiektywy aparatu. Dzięki zastosowanemu hasztagu #OnePlus7Pro dowiadujemy się, że wersja z dopiskiem Pro będzie mieć bardziej zaawansowany aparat. Lepsza wersja nowego modelu OnePlus’a będzie mogła wyróżnić się również dzięki ulepszonym ekranem, który będzie miał częstotliwość 90 Hz.

Premierę OnePlus 7 Pro jest zaplanowano na 14 maja w kilku miejscach równocześnie na całym świecie.

https://twitter.com/oneplus/status/1121398453018316802

Wracając do aparatu, miejmy nadzieję, że OnePlus zastosuje dość powszechny układ w tym roku, czyli standardowy obiektyw, teleobiektyw i ultra szeroki kąt. Możliwe jest też to, że jeden z obiektyw będzie tylko czujnikiem głębokości. Użycie tego czujnika w smartfonie dawało niewiele zdjęciom portretowym w porównaniu do urządzeń bez niego.

Możemy spodziewać się, że ceny OnePlus 7 i 7 Pro zostaną podwyższone (zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na wariant 5G). Prawdopodobnie dzięki wyższej ceny OnePlus nie będzie tak mocno odstawać od konkurencji pod względem jakości zdjęć.