Wysoka jakość i przystępna cena – oto nowa seria głośników bezprzewodowych Xblitz.

Xblitz to polska marka, która w swojej ofercie posiada szereg urządzeń technologicznych.  W ostatnim czasie producent przedstawił nową serię głośników bezprzewodowych bluetooth, które charakteryzują się funkcjonalnością, jakością wykonania, długim czasem pracy na baterii oraz przede wszystkim świetną jakością dźwięku.

Trzy modele nowych głośników – Xblitz Harmont, Glow i Joy to modele, które oferują świetne doznania dźwiękowe. Model Harmony nie tylko prezentuje się elegancko i wpasowuje się do każdego wystroju wnętrza, ale posiada funkcję alarmu oraz wyświetlacz LCD ułatwiający korzystanie z niego. Xblitz Glow to niewielkich rozmiarów głośnik, który będzie idealnym kompanem podczas aktywności fizycznych na zewnątrz. Xblitz Joy jest głośnikiem oferującym czysty i wyraźny bas oraz innowacyjny system oświetlenia działający w rytmie utworu. Każdy z tych głośników posiada baterię, która gwarantuje pracę przez kilka godzin bez konieczności ładowania.

Xblitz Harmony – bezprzewodowy głośnik z funkcją budzika

Xblitz Harmony to głośnik bluetooth oferujący dużą funkcjonalność. Wyposażony w wyświetlacz LCD pokazujący aktualną godzinę może również służyć jako budzik. Funkcja alarmu może budzić nas naszymi ulubionymi utworami. Oprócz godziny na ekranie wyświetlane jest także źródło dźwięku. Elegancki wygląd bezprzewodowego głośnika Xblitz Harmony sprawia, że model ten wpasuje się do każdego wystroju wnętrza. Producent wyposażył głośnik w podświetlenie LED, które może świecić w jednym z trzech poziomów. Pod względem specyfikacji głośnik Xblitz Harmony może pochwalić się łączną mocą 12 W, dzięki czemu sprawdzi się on np. podczas domówki. Model Harmony posiada wbudowany akumulator, który oferuje nawet do ośmiu godzin słuchania muzyki bez konieczności ładowania. Dzięki dużej kompatybilności głośnika Xblitz Harmony muzykę możemy puszczać z pendrive, karty pamięci, poprzez złącze AUX oraz oczywiście za pomocą bezprzewodowej technologii bluetooth. Duże gumowe przyciski gwarantują komfortowe korzystanie z głośnika.

Cena Xblitz Harmony wynosi 169 zł.

Xblitz Glow – kompaktowy głośnik ze świetną jakością dźwięku

Xblitz Glow to kolejna propozycja od polskiej marki. Model ten może pochwalić się odpornością na zachlapania oraz kurz. Głośnik ten oferuje bardzo dobrą jakość dźwięku (ciśnienie akustyczne wynosi maksymalnie 100 dBa), nie można także odmówić mu mocy, ponieważ 10W głośniki oferują duży poziom głośności oraz basu. Xblitz Glow świetnie sprawdzi się podczas spotkania ze znajomymi. Model ten został wyposażony w baterię o pojemności 2200 mAh, co pozwala na odtwarzanie muzyki przez maksymalnie osiem godzin. Xblitz Glow umożliwia odtwarzanie muzyki za pomocą bezprzewodowej technologii Bluetooth oraz portu AUX. Głośnik posiada oświetlenie LED, które możemy w szybki sposób zmienić dedykowanym do tego przyciskiem. Niewielkie rozmiary głośnika Xblitz Glow pozwolą na zabranie go na spacer czy wykorzystanie go podczas aktywności fizycznej.

Cena głośnika Xblitz Glow wynosi 149 zł.

Xblitz Joy – model o świetnym stosunku ceny do jakości

Xblitz Joy to ostatni model z najnowszej serii bezprzewodowych głośników marki Xblitz. Model ten posiada najmocniejszy akumulator z całej trójki, który pozwala na słuchanie muzyki nawet przez 10 godzin bez konieczności ładowania. Można go z powodzeniem wykorzystać podczas spotkania ze znajomymi, na ognisku czy grillu. Xblitz Joy oferuje technologię bezprzewodową Bluetooth oraz dwa inne sposoby odtwarzania muzyki – poprzez port AUX lub kartę pamięci micro SD. W Xblitz Joy producent wykorzystał tzw. “grę świateł”, która dostosowuje się do rytmu odtwarzanego utworu pozwalając na nowo odkryć naszą ulubioną piosenkę. Model Joy posiada nowoczesny subwoofer oferujący czysty i odczuwalny bas. Łączna moc przetworników Xblitz Joy wynosi 10W. Xblitz Joy to urządzenie oferujące świetny stosunek ceny do jakości.

Cena modelu Xblitz Joy wynosi 99 złotych.