Apple iPhone XR już w przedsprzedaży!

Firma z Cupertino zaprezentowała budżetowego iPhone. Ma być hitem sprzedaży, a czy tak będzie to się okaże.

Apple iPhone Xr od dzisiaj dostępny w przedsprzedaży [1]

Apple iPhone XR od Apple można zamawiać już w ponad 50 krajach, w tym oczywiście z Polski. Można wybrać albo oficjalny sklep Apple, albo ofertę któregoś z rodzimych partnerów (np. Komputronik, RTV Euro AGD, X-kom lub Media Expert). Mamy do wyboru trzy wersje pojemnościowe w następujących cenach:

  •  64 GB – 3729 zł
  • 128 GB – 3999 zł
  • 256 GB – 4479 zł

Każdy z tych modeli dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych. Do wyboru mamy biały, czarny, żółty, niebieski, koralowy i czerwony. Dostawy ruszą już 26 października.

Apple iPhone XR prawdopodobnie będzie ogromnym hitem sprzedażowym – choć kosztuje tyle, co najlepsze flagowce konkurencji, to jest to w końcu najtańszy z nowych “ajfonów”, który nadal oferuje topowe podzespoły. Dla porównania, najdroższy z zaprezentowanych model XS Max z tym samym SoC w najbogatszej wersji kosztuje niemal dwa razy więcej od wersji XR 64 GB. Przypomnijmy, że “budżetowiec” pod względem specyfikacji wypada bardzo dobrze – mamy tutaj m.in. ekran LCD o przekątnej 6,1 cala (1792 × 828 pikseli), superwydajny układ A12 Bionic, pojedynczy aparat główny 12 Mpix, przednią kamerkę 7 Mpix czy wodoszczelną obudowę.

 

O Kacper Kempara 36 artykułów
Nazywam się Kacper Kempara. Informatyką interesuję się poważnie już prawie 10 lat, a motoryzacją 5 lat. Pomogę w każdej kwestii. Aktualnie jestem w 4 klasie technikum na profilu Technik-Informatyk.