Samsung Galaxy S11 – Nazwa Kodowa

Premiera Samsung Galaxy S11 odbędzie się prawdopodobnie 11 lutego na Samsung Unpacked. Dodatkowo firma przypadkowo zasugerowała nową funkcję fotograficzną przed jej wprowadzeniem.

Wydaje się, że na stronie Samsunga z okazji premiery Galaxy S11 firma przypadkowo ujawniła nazwę kodową telefonu. Przeciek nazwy kodowej odbył się przez newsletter Samsunga. GalaxyClub, który stwierdził, że niektóre osoby, które zapisały się do newslettera Samsunga otrzymały informacje dotyczące wydarzenia. W adresie URL do strony wydarzenia zawierał wyrażenie „Rejestracja Hubble-Bloom”.

Hubble i Bloom to dwa kryptonimy, które usłyszeliśmy już wcześniej. Hubble to prawdopodobnie Galaxy S11, a Bloom to prawdopodobnie oczekiwany Galaxy Fold 2. Można było usłyszeć już oba tytuły, ale po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć to z ust samego Samsunga. A co możemy dowiedzieć się o ” Bloom”, czyli Samsung Galaxy Fold 2? Cóż, niewiele, ponieważ każdy telefon składany można nazwać „kwitnącym” jak kwiat po otwarciu.

Samsung Galaxy S11

Spodziewamy się, że Samsung Galaxy S11 będzie miał tryb astrofotograficzny w stylu Huawei P30 i Google Pixel 4. Samsung opatentował funkcję o nazwie „Space Zoom”, która brzmi, jakby została stworzona do robienia zdjęć ciał niebieskich.

Publikując kryptonim Galaxy S11, sam Samsung podtrzymuje pogłoski, że nadchodzące telefony będą wspierały tę funkcję fotograficzną.

Jeśli funkcja Space Zoom okaże się prawdziwa, prawdopodobnie usłyszymy o niej 11 lutego, kiedy odbędzie się Samsung Unpacked. Na tym wydarzeniu powinniśmy poznać wszystko o Galaxy S11.