Samsung Galaxy Fold 2 – bez rysika?

Jedna z najbardziej zaskakujących plotek na temat Galaxy Fold 2 było to, że może być wyposażony w S Pen. Taki rysik zupełnie zmieniłby sposób korzystania ze składanego telefonu, lecz najnowsze wieści sugerują, sprzeczna informacje.

Najnowsze wieści udostępnione przez użytkownika bloga Naver, który wielokrotnie omawiał wszelkie informacje dotyczące nadchodzących smartfonów. W informacji tej dowiadujemy się nieco więcej o Galaxy Fold 2, ale nie wiadomo skąd jest ta informacja, więc trzeba to potraktować z przymrużeniem oka.

Według plotek, S Pen nie pojawi się w Galaxy Fold 2, ponieważ prawdopodobnie Samsung wykorzysta konstrukcje poprzednika, aby przyspieszyć produkcje.

Jedna z większych różnic pomiędzy Galaxy Fold a Fold 2 to waga Fold 2 prawdopodobnie zredukuje wagę o 34g. Plotka również wspomina o zmianie wyglądu tylnych aparatów prawdopodobnie upodobni się do S20 Ultra.

Samsung Galaxy Fold 2

Dodatkowo Galaxy Fold 2 będzie dostępny w większej liczbie kolorów, niż oryginał. Nowe warianty kolorystyczne to zielony, niebieski oraz może coś więcej. Dostępność poszczególnych wariantów kolorystycznych będzie zależeć od regionu.

W plotce wspomniano o cenie i wygląda na to, że telefon będzie droższy niż Galaxy Fold. Samsung nie spodziewa się takiej sprzedaży jak oryginał, ponieważ panująca pandemia może zniechęcić ludzi do kupowania tak drogiego telefonu.

Informacja ta pochodzi z niesprawdzonego źródło, wiec nie możemy z pewnością stwierdzić, że S Pen nie pojawi się. Prawdopodobnie w sierpniu dowiemy się więcej na temat Samsung Galaxy Fold 2 oraz premiera może odbyć się równolegle z Note 20.