iPhone SE 2 – Premiera Prawdopodobnie w Marcu

Po długim czasie czekania oraz po wszystkich plotkach na temat iPhone SE 2 możemy być już prawie pewni. Prawdopodobnie jeden z najbardziej wyczekiwanych smartfonów od Apple pojawi się już w marcu 2020 roku.

Tak podaje najnowsza informacja na temat następcy iPhona SE, które prawdopodobnie zna plany Apple. Ponadto wiele „osób zaznajomionych z planami” twierdzi, że Apple planuje rozpocząć produkcję już w lutym. Patrząc na poprzednie plotki możemy stwierdzić, że jest to dość prawdopodobne, ponieważ poprzednie plotki wskazywały na początek 2020 roku.

Co zaoferuje nam nowy iPhone SE?

Ekran, który zostanie zastosowany w nowym iPhonie będzie mieć przekątna 4,7 cala oraz jego wygląd będzie zbliżony do iPhone 8. Również będzie posiadać Touch ID. Prawdopdobobnie w nowym SE będzie procesor od iPhone 11, który zapewni mu dość mocy.

Być może najważniejszym atutem będzie jego cena, jeśli wierzyć plotkom, może być bardzo tani. Ostatnie plotki sugerują cenę zaczynającą się od około 2200 zł. Oznaczałoby to mniej więcej taka samą cenę, jak w przypadku iPhone SE, i mniej niż obecna cena iPhone 8.

Jeśli więc poszukujesz małego, stosunkowo taniego iPhona to iPhone SE 2 może być tym, na co czekałeś.