Xiaomi Mi 10 z Aparatem 108 MP

Xiaomi

Można spodziewać się, że Xiaomi Mi 10 będzie jednym z pierwszych smartfonów z chipsetem Snapdragon 865. Dodatkowo pojawiła się informacja o tym, że nadchodzący flagowiec od Xiaomi będzie miał aparat 108 MP, dokładnie taki sam jak w Mi Note 10. Nowy flagowiec od Xiaomi to będzie pierwszy smartfon z najnowszym aparatem od Samsunga, jak i najnowszym flagowym procesorem Qualcomma.

Xiaomi Mi 10
Xiaomi smartfon

Również oczekujemy, że nowy smartfon z rodziny Mi będzie miał 4 obiektywy aparatu z tyłu tak jak w Mi 9. Na tylnym panelu nie zobaczymy czytnika linii papilarnych lub czegokolwiek innego, będzie to prosta konstrukcja. Na przednim panelu prawdopodobnie pojawi się wyświetlacz OLED z ’’dziurką’’ na aparat do selfie w lewym górnym rogu.

Kolejne plotki sugerują obecność ultraszybkiego ładownia do 66 W dla wersji Pro smartfona. Ultraszybkie ładowanie było by wstanie naładować smartfon w ciągu 35 minut. Również pojawia się informacja o baterii w Mi 10 Pro, która miałaby mieć pojemność 4800mAh. Musimy czekać cierpliwie, aż Xiaomi potwierdzi te informacje lub pojawią informacje od Xiaomi.