Death Stranding – w zestawie z GeForce RTX 20xx

Od dzisiaj każdy zakup karty graficznej z rodziny GeForce RTX 20xx pozwala uzyskać darmową kopię gry Death Stranding. Nvidia zoptymalizowała swój sterownik Game Ready dla Death Stranding oraz nowy sterownik zawiera obsługę trzech nowych monitorów kompatybilnych z G-SYNC. Dodatkowo poszerzono zakres funkcji optymalizacji ustawień za pomocą jednego kliknięcia dla kolejnych dziesięciu tytułów.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z oferty należy dokonać zakupu karty graficznej RTX 20xx przed 29 lipca 2020r. w sklepie biorącym udział w promocji. Karty graficzne, które biorą udział w promocji to: RTX 2060, 2060 SUPER, 2070, 2070 SUPER, 2080, 2080 SUPER, 2080 Ti. Zakup kwalifikujący się do promocji to zakup samej karty graficznej jak i komputera stacjonarnego oraz laptopa wyposażonego w kartę graficzną, która jest objęta promocją. Lista sklepów biorących udział w promocji oraz szczegóły promocji są dostępne na stronie Nvidii.

Wracając do nowości sterownika Game Ready. Najnowsza odsłona tego sterownika jest dedykowana grze Death Stranding, ale nie tylko. Sterownik ten zapewnia lepszą optymalizacje dla dziesięciu innych tytułów w tym F1 2020. Do premiery tej gry pozostało dużo czasu, ale dowiedzieliśmy się już jednej rzeczy. Każdy komputer wyposażony GeForce RTX 20xx pozwoli na uruchomienie Death Stranding w 4K60 i to dzięki technologii DLSS 2.0.

Nowymi modelami monitorów obsługujących G-SYNC, które Nvidia ogłosiła są: Dell S2721HGF, S2721DGF i Lenovo G25-10. Wszystkie trzy monitory dodatkowo powinny obsługiwać zmienną częstotliwość odświeżania dzięki sterownikowi firmy Nvidia.