iPhone SE (2020) już w przedsprzedaży.

Firma Apple w tym roku poszalała. Apple zaprezentował nowy smartfon, który wyróżnia się na tle obecnych smartfonów Apple. Nowy smartfon to następca bardzo udanego iPhone’a SE, a więc jego wygląd nawiązuje do iPhone’ów sprzed mody na Notch’a oraz wąskie ramki. Nowy iPhone SE jest prawie taki sam jak ostatni iPhone z Touch ID, czyli iPhone 8.

Wiele ludzi czekało na zakup tego urządzenia, ponieważ jest to budżetowy smartfon oraz jest to następca udanego iPhone SE z 2016 roku. Dodatkowo nowy smartfon ma podzespoły z najwyższej półki. Specyfikację tego telefonu to procesor A13 Bionic wraz z 3 GB pamięci RAM oraz jego ekran ma przekątną 4,7 cala. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest to, że producent będzie wspierać ten smartfon przez 4 lata, a nawet 5 lat. Bateria, która została zastosowana w nowym telefonie to ogniwo o pojemności 1821 mAh dokładnie tak jak w iPhone 8.

iPhone SE (2020) został wyposażony tylko w jeden obiektyw aparatu 12 MP z przysłoną f/1.8. W dodatku nawet w tym smartfonie występuje tryb portretowy. Oczywiście smartfon ma takie funkcje jak stabilizacja optyczna oraz 5-krotny zoom cyfrowy.

Warto wspomnieć o wersjach nowego iPhone’a SE. Smartfon jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: czarny, biały oraz czerwony. Dodatkowo cena tego iPhone’a SE nie jest, aż tak wysoka jak innych urządzeń Apple’a. Za wersje 64 GB zapłacimy 2199 zł, za 128 GB zapłacimy 2449 zł oraz za 256 GB zapłacimy tylko i aż 2949 zł.

Myślicie, że powtórzy sukces Apple’a z 2016 roku? Planujecie zakup iPhone’a SE 2020? Zgadzacie się z twierdzeniem, że to jeden z lepszych telefonów od Apple ostatnich lat?

O Kacper Kempara 36 artykułów
Nazywam się Kacper Kempara. Informatyką interesuję się poważnie już prawie 10 lat, a motoryzacją 5 lat. Pomogę w każdej kwestii. Aktualnie jestem w 4 klasie technikum na profilu Technik-Informatyk.