Sony wypuszcza limitowaną edycję słuchawek WH-1000XM4.

Po zaktualizowaniu swoich słuchawek WH-1000XM4 Noise Canceling o szereg przydatnych funkcji, Sony wypuściło właśnie limitowaną wersję kolorystyczną “Silent White”.

Z perłową powłoką, model WH-1000XM4 jest ubrany w całkowicie biały kolor ze złotymi zdobieniami w postaci elementów brandingu i na mikrofonie. Według Sony, inspiracją dla tej wersji kolorystycznej było “odzwierciedlenie koncepcji ciszy i spokoju słuchawek z redukcją szumów” o właściwościach plamoodpornych. Akcesoria, takie jak futerał i kable, płynnie łączą się z pogodną bielą słuchawek.

Podobnie jak istniejące słuchawki WH-1000XM4, “Silent White” są wyposażone we wbudowany wzmacniacz analogowy, który został zintegrowany z procesorem HD Noise-Canceling QN1 Processor, aby zapewnić wyjątkowe odtwarzanie na urządzeniach przenośnych. Technologia podwójnego czujnika hałasu i adaptacyjna kontrola dźwięku wyczuwają, gdzie jesteś i co robisz, wykorzystując te informacje do precyzyjnego dostrojenia dźwięku. Wykorzystując technologię cyfrowego skalowania jakości dźwięku DSEE Extreme z Edge-AI, firma Sony zapewnia naturalną jakość dźwięku, zbliżając go do oryginalnego źródła. Czas pracy akumulatora wynosi 30 godzin, a jedynie wystarczy nam 10 minut ładowania. Jeśli zgubisz swoje słuchawki, nie obawiaj się, lokalizacja i czas ostatniego użycia mogą być widoczne na Google Fast Pair.

Wyceniane na $399,99 USD, Sony WH-1000XM4 “Silent White” zostaną wprowadzone do sprzedaży w najbliższej przyszłości na stronie internetowej firmy z zaledwie 2.000 wyprodukowanych sztuk.