Google Pixel 4a – potwierdzona data premiery?

Wiemy, że Google Pixel 4a w najbliższym czasie będzie mieć premierę. Ostatnia informacja o tym telefonie sugeruje nam 3 sierpnia, jako datę premiery.

Informacja ta pochodzi od Jona Prossera, który prezentuje przecieki, które
prawie zawsze sprawdzają się. Dodatkowo 3 sierpnia to data, którą podawał we wcześniejszych postach na Twitterze, jako prawdopodobną i teraz ta data według niego jest prawdziwą datą premiery Google Pixel a4.

Powinniśmy traktować to, jako zwykłą spekulacje, ale zaufanie do Jona
Prossera oraz to, że data jest bliska zmienia postać rzeczy. Premiera Google Pixel 4a naprawdę może odbyć się 3 sierpnia.

Wiemy, że premiera jest bardzo, blisko, ale pytaniem jest to, czy Pixel 4a ma
nadal sens – jak zauważa J. Prosser. Telefon ten ma już poważnych konkurentów na rynku takich jak: iPhone SE (2020), OnePlus Nord oraz Moto G 5G Plus. Dodatkowo niedługo premierę będzie mieć Google Pixel 5.

Pomijając ciężki czas premiery Google Pixel 4a nadal ma wiele do
zaoferowania. Procesor, w który został wyposażony to prawdopodobnie Snapdragon 765 z górnej klasy średniej i obsługą 5G, 6GB pamięci RAM. Aparat główny to obiektyw 12,2 MP, który jest bardzo zbliżony do aparatu w Pixel 4 oraz 5,81-calowy ekran OLED 1080×2340 z dziurką na przedni aparat.

Dzięki wszystkim zaletom Google Pixel 4a w połączeniu z cena mieszczącą się w średnim budżecie oraz z gwarancja aktualizacji systemu Android zapewnią temu telefonowi swoich fanów.

Jak to zawsze bywa z informacjami przed premierą urządzenia, musimy wiedzieć, że wszystko może się zmienić.